Hakkımızda

 

Terzi Yüksel olarak 25 yıllık tecrübemiz ve bugünün trendlerini taşıyan yenilikçi çizgimiz ile geçmiş ile bugünü harmanlayıp giyim tarzımıza zamanın modeline göre yön veriyoruz. Özel dikimden tadilata kadar geniş hizmet skalamız ile tekstilde yılların vermiş olduğu tecrübeyi ekleyerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Yenilikçi hizmet politikamız ve 1. kalite kumaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. Sadece Antalya değil tüm Türkiye’ye hizmet vererek sizlere en kaliteli giyim hizmetini sağlıyoruz.


 

TARİHİMİZ

Geçmiş Trendleri Gelecek Çizgisi İle Buluşturuyoruz


1995 yılından bugüne Antalya çevresinde başlayan hikayemiz şimdi tüm Türkiye'ye hizmet verme yolunda ilerliyor. Geçmişten aldığımız tecrübe ve birikimi her kumaşa ince ince işliyoruz. 25 yıldır özel dikim, her türlü kumaş deri tadilatı ve tasarım ürünlerimiz ile aradığınız terzi deneyimini sizlere 25 yıldır sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu zamanada kadar Sarar, Mango, Kemal Tanca deri grubu, Kığılı, Mavi, Efor, Damat, Koton gibi öncü firmalara yaptığımız tadilat ürünleri ile deneyimimizi sizler ile paylaştık.

TUTKUMUZ

Ürettiğimiz Her Ürüne Tecrübemizi İşliyoruz


Ürettiğimiz her üründen geçmişin getirdiği büyük tecrübe ve günümüzün trendlerini kumaşlara özenle ve sevgi ile işliyoruz. Sizlere en kaliteli kumaş ve dikim hizmetini sağlamak için 25 yıldır çalışıyoruz. 1. kalite kumaşlarımız ile sizlere her zaman en kaliteli ürünleri sunmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz. 1995'den bu güne gelen kalite anlayışımız ile kalitemizden taviz vermeyerek sizlere en doğru ürünü sağlamanının haklı gururunu yaşamaktayız

Sohbete başla