Tadilat ve Tamirat Hizmetleri

Parça Değişimi

Giyim eşyalarınızdaki yıpranmış ve değiştirilmesi gereken parçaların değişimi, renk uyumu ve orijinallik gözetilerek profesyonel şekilde yapılmaktadır. Aynı renk ip kullanımı, aynı renk deri kullanımı ve itinalı çalışma parça değişimleri esnasında değişmez kuralımızdır.

Beden Daraltma

Beden daraltma işlemleri vücut ölçüleriniz esas alınarak, hata payı bırakmadan ve giyim ürünlerinizde vücudunuza tam uyacak şekilde yapılır. Bel kısmı daraltma, göğüs kısmı daraltma ve omuz kısmı daraltma işlemlerini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Beden Küçültme

Giyim ürünleriniz sahip olduğu ebattan daha küçük ebatlara profesyonelce uyarlanır. Ürünlerinizin yapısı bozulmadan ve istediğiniz ölçülere göre uygun olarak beden küçültme işlemini yaptırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kol Boyu Ayarı

Kol boyunuza göre uzun olan deri ceketinizin kolları gerek manşet bölgesinden pay alınarak veya isteğinize göre omuz bölgesinden pay alınarak istediğiniz ölçüye kavuşur. Ayrıca deri ceketinizin kolunuza göre geniş olan kol bölgeleri, hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak şekilde size uygun hale getirilir.

Yaka Tamiri ve Değişimi

Yıpranmış, soyulmuş veya eskimiş ve görüntü olarak kötü bir durumda olan deri ceketlerinizin yakası orijinal ve birebir aynı şekilde yapılmaktadır. Ayrıca deri ceketinizin yaka modelini de değiştirmek isterseniz bu konuda da bizden teklif alabilirsiniz.

İlave Parça Yapımı

Giyim ürünlerinizde ilave olarak ekletmek istediğiniz herhangi parça için de bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Fermuar Değişimi ve Tamiri

Giyim ürünlerinizi bozulmuş olan fermuarlarının tamiri ve değişimi son derece başarılı şekilde yapılır. Ayrıca deri ceketinizde bulunan diğer fermuarların onarımı ve tadilatı için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Deri ceketinizin rengine ve modeline uygun son derece kaliteli fermuarlar ile deri ceketinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Düğme ve İlik Değişimi

Yeni ilik açımı, ilik bölgesindeki zedelenmelerin onarımı, renge ve modele uygun düğme değişimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar Değişimi ve Tamiri

Giyim ürünlerinizin astarında meydana gelen yırtıkların tamiri ve onarımı, eskimiş astarların değişimini de yaptırmak istiyorsanız gerekli işlemlerin itinayla ve son derece başarılı şekilde yapılacağına emin olabilirsiniz.

Yırtık Tamiri

Giyim ürünlerinizin üzerinde bulunan ufak çaplı yırtıkları da parça değişimine gerek kalmadan tamir ettirebilirsiniz.

Sohbete başla